Daily Van

FaceBook paylaş Twitter paylaş Google paylaş Yahoo paylaş MSN paylaş Hotmail paylaş Delicious paylaş Digg paylaş

Taşımacılık İşi İçgüdüsüne Sahip Kamyon

Yeni Daily en iyi iş ortağınızdır.
Şimdi hiç olmadığı kadar güçlü, çok yönlü ve yüksek performanslı. Ayrıca, taşıma sektörüyle ilgili iş içgüdüsüne sadık kalarak işiniz için daha da iyi bir ortak olmasını sağlayacak yeni özellikler kazanıyor.

Daily aracınızı etkili bir şekilde yönetmenize ve işiniz için sağlıklı bir kâr-zarar sonucuna katkı sağlamak üzere düşük mülkiyet maliyetinin keyfini çıkarmanız için yeniliği ve teknolojiyi hizmetinize sunar. Motorlar sürdürülebilirlik konusundaki güvenilirliğiniz için temiz ve verimli bir şekilde çalışır.

Yeni Daily sürücüleriyle de ilgilenir: Kabin hiç olmadığı kadar rahat ve sessizdir. Sürücüler, HI-MATIC transmisyon tahrikleriyle, mutlak sürüş keyfinin anlamını keşfederler. Daily mobil cihazınızı araçla tamamen bütünleştirip cihazın iş ve sürüş asistanınız olmasını sağlayarak yeni bir bağlantı düzeyi sunar.

Sektördeki en geniş seri, işinizin ve dünya çapındaki taşımacılık operatörlerinin gelişen ve genişleyen gereksinimlerini karşılar. Daily iş ihtiyaçlarınızı öngörme konusundaki yanılmaz içgüdüsü​ ve ihtiyacınız olan çözümü sağlamasıyla yıllardır mükemmel bir ortaktır.

Güç ve Verimlilik Hizmetinizde

​​Daily kamyon, iş içgüdüsünü görevinizi verimli ve güvenilir bir şekilde tamamlamanız için ihtiyacınız olan birinci sınıf performansı sağlamak amacıyla geliştirilmiş motor ve transmisyon teknolojilerinde kullanılır.

Verimliliği En Üst Düzeye Çıkartacak Motor Teknolojileri

IVECO’nun 2,3 litrelik Egzoz Gazı Devridaim özellikli F1A motoruna sahip olan EGR teknolojisi modelleri araç yönetimini en basite indirgemek için idealdir. Turbo şarj gibi özellikler mükemmel yakıt ekonomisinin ve daha düşük çalışma maliyetlerinin yanı sıra daha fazla güç ve daha fazla torkun keyfini çıkardığınızdan emin olur.

SCR teknolojisi: Seçici Katalitik İndirgeme üretim sonrası çözümüne sahip olan modeller yanma sürecini değiştirmeyen bu basit sistemden yararlanır, böylece düşük çalışma maliyetleri ile ihtiyacınız olan gücü ve verimliliği elde edersiniz.

​CNG teknolojisi: Daily Natural Power, Sıkılaştırılmış Doğal Gaz ile çalışan gerçek dizel motoruna sahip olduğu için dizel eşdeğeriyle aynı performansı ve kısa süreli yanıt özelliğini sunar. Çevre kirliliğine neden olmayan ve son derece sessiz​ çalışan bir araçtır. Bu da düşük salınım bölgelerindeki şehirlerde ilave bir avantajdır.​​

En Geniş Motor ve Vites Kutusu Serisi

Daily görevlerinizi verimli, güvenilir ve son derece düşük çevresel etkiyle tamamlamak için ihtiyacınız olan birinci sınıf performans ve üstün yakıt tasarrufları sağlamak amacıyla gelişmiş motor ve transmisyon teknolojilerini kullanır.


İndirilebilir Dokümanlar

Trabzon Iveco Servis Armutçuoğlu Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.