Stralis

FaceBook paylaş Twitter paylaş Google paylaş Yahoo paylaş MSN paylaş Hotmail paylaş Delicious paylaş Digg paylaş
Yeni Stralis günümüzün ve geleceğin nakliyeciliği için mükemmel bir çözümdür: Böylesine kapsamlı ve maliyeti sınırlamaya yönelik entegre fonksiyonlar içeren bir teklif sunması açısından sınıfında tektir.

Eşsiz bir stil, emsalsiz bir konfor ve yenilikçi bir teknoloji sunan bir kabine sahiptir: IVECONNECT sisteminden sürüş ergonomisine, kumandalardan koltuklara, yataklardan torpido gözlerine, malzemelerden renklere kadar, yeni Stralis'teki her şey daha iyi şartlarda yaşamak ve çalışmak için tasarlanmıştır.

Ayrıca, kategorisinde en düşük tüketim, daima yüksek güvenilirlik ve artık değer, hazır ve erişilebilir bir servis ile şimdi kullanım ömrü süresince en iyi işletim maliyetini sunmaktadır.

Yüksek Kalite ve Donanım Zenginliği

YENİ STRALIS serisinin üst versiyonu, kabininde 10m3​’ün üzerinde bir hacim barındıran yüksek tavanlı HI-WAY’dir. Kabinde yansıtıcı olmayan üstün kaliteli yumuşak malzemelerden imal edilmiş fonksiyonel ve ergonomik yeni bir ön göğüs bulunmaktadır. Malzemelerinin kalitesi ve donanımlarının zenginliği bu kabini gerçek değer ve artık değer bakımından sınıfının zirvesine taşımaktadır.

Dinlenmek İçin Maksimum Konfor

Opsiyonel donanımlar arasında artık bir de yeni YÜKSEK KONFOR yatağı bulunmaktadır. 80cm genişliğinde ve 2 metreden fazla uzunluğu olan bu yeni yatak, ahşap çıtalar, super konforlu bir şilte ve kaldırılabilir bir sırtlıkla donatılmıştır. HI-WAY versiyonunda üst yatak kolaylıkla açılabilmekte ve kabin içerisine daha fazla alan katmak adına tamamen arka duvar üzerine katlanabilmektedir.

Aynı zamanda tavana monte edilebilen, sessiz çalışan ve düşük tüketimli bir klima cihazı da opsiyonel olarak sunulmaktadır ve bu sistem sayesinde motor çalışmadığında da konforlu bir kabin içi sıcaklığı sağlanabilmektedir.

Yakıt Tasarrufuna Yönelik Teknolojiler

Tüketim etkinliğini iyileştirmek üzere ECOSTRALIS'te kullanılan çözümler Yeni Stralis için de kullanılabilir kılındı. Bu, %7,32 oranında yakıt tasarrufu sağlayan TÜV sertifikalı özel bir teknoloji paketidir.

​ECOSWITCH azami hızı sınırlar ve motor ile aktarma organlarınının performansını aracın gerçek yüküne göre optimize eder.

ECOFLEET, EUROTRONIC otomatik şanzımanın manuel kullanımını kısmen engelleyerek, etkin olmayan sürücü davranışlarını önler.

TPMS (Tyre Pressure Monitoring System - Lastik Basıncı İzleme Sistemi) lastiklerdeki hava basıncını ölçer, bu şekilde araç güvenliğinin arttırılmasına, lastik ömrünün uzatılmasına ve yakıt tüketiminin azaltılmasına katkıda bulunur.


İndirilebilir Dokümanlar

Trabzon Iveco Servis Armutçuoğlu Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.